PMS 72

PMS 72 is een ontwerpstudio gevestigd in het centrum van Rotterdam en al 15 jaar gespecialiseerd in het ontwerpen en produceren van multiplatform websites. Daarnaast ontwerpen en produceren we online jaarverslagen, nieuwsbrieven, catalogi en tijdschriften. PMS 72 werkt voor culturele instellingen, overheidsinstellingen, gemeenten en commerciële bedrijven. Voor onze projecten werken we dagelijks samen met diverse ontwerpers en ontwerpbureaus. Wil je graag kennis maken met PMS 72. Neem dan contact op met Peter Schoonenberg of Marije Stijkel voor een gesprek.

Werken bij PMS 72

Junior front end en wordpress ontwikkelaar

Ben je ervaren op het gebied van WordPress, PHP, HTML, CSS en Javascript? Is vernieuwing is je tweede natuur en ga je graag mee in de snelle veranderingen van je vakgebied. Wil je deel uitmaken van een een klein team met ruimte om zelfstandig te werken aan afgekaderde opdrachten binnen onze zeer afwisselende opdracht portfolio? Dan willen we je graag leren kennen. lees meer

Senior front end ontwikkelaar

Ben jij degene die met nieuwe ideeën en positieve energie mee wil bouwen aan de groei en ontwikkeling van PMS 72? Ben je technisch all round ervaren op het gebied van WordPress, PHP, HTML, CSS en Javascript? En spreekt leiding geven en het nemen van verantwoording voor het zo soepel mogelijk realiseren van projecten in samenwerking met ontwerpers en opdrachtgevers je aan? lees meer

Contact

PMS 72
New Media Design
Westblaak 47
3012 KD Rotterdam
The Netherlands
+31 (0)10 4124329

Peter peter@pms72.com
Marije marije@pms72.com
Ritchie ritchie@pms72.com
Ingmar ingmar@pms72.com
Lou lou@pms72.com
Saskia saskia@pms72.com